Vine Gitti, Vine Camera Geldi


Daha önceki haberimizde Twitter’ın, Vine uygulamasının fişini çekeceğini aktarmıştık. Firma hali hazırda kullanıcılarından Vine içeriklerini yedeklemesi noktasında da uyarılarda bulunmuştu. Nitekim artık sona geldik ve Vine uzak bir yolculuğa çıktı. Artık bizimle beraber Vine Camera olacak.
Piyasa adım attığından kısa süre içerisinde Vine, milyonların takip ettiği bir sosyal platform haline gelmişti. 6 saniyelik yaratıcı videolar çok eğlenceli olsa da uygulanan yanlış politika ve Instagram’ın da bu alana girmesiyle Vine hızlı yükselişin ardından hızlı bir inişle dibi gördü diyebiliriz.

Vine Camera ile beraber yine 6 saniyelik videolar çekebileceğiz ancak sosyal bir ağ olmaktan ziyade çekilen videoların sonsuz döngüyle Twitter’da paylaşılmasına yarayacak. Videolarda kesme ve kırpma yapma, önceden çekilmiş videoları yeni çekilen görüntülerle harmanlama, video üzerine hayalet görüntü ekleme gibi özellikleriyle kullanıcılarla buluşan uygulama hali hazırda Android ve iOS marketteki yerini almış durumda.
Vine Camera uygulamasını Android için Buradan, iOS için ise Buradan indirebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir