Gigabyte Aorus Z370 Anakart Alana Steam Kodu Hediye


Bu bir reklam içerik değildir!

Popüler anakart ve donanım üreticisi Gigabyte, oldukça ses getiren yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Mutlaka bileniniz vardır Gigabyte, Aorus adı altında anakartlara sahip. Firma Aorus markası için önemli bir kampanyaya başlayarak tüketicilere Steam kod hediyesi vermeye başladığını duyurdu.
Elbette kampanya her Gigabyte Aorus anakart için geçerli değil. Sadece Gigabyte Aorus Z370 anakart serisi modelleri için geçerli. Gigabyte Aorus Z370 serisi anakart modelleri alan kullanıcılara 20-40 Euro arasında değişen Steam cüzdan kodu hediyesi verilecek.

Z370 AORUS GAMING 7              €40
Z370 AORUS GAMING 5              €20
Z370 AORUS ULTRA GAMING      €20
Z370 AORUS GAMING 3               €20
Z370 AORUS GAMING K3             €40
Ancak belirtmemiz gerekirki bu bir kampanya ve belirli bir tarih arasında gerçekleşiyor. Gigabyte’ın belirttiğine göre bu kampanya 5 Ekim – 30 Kasım 2017 aralığını kapsamakta. Hediyeyi almak için yukarıdaki anakartlardan birini almanız ve Gigabyte’a /üye olmanız/ kaydolmanız yeterli.
Elbette Gigabyte, Türkiye’de bu anakartları alabileceğiniz yerleri de belirtiyor. Vatan Bilgisayar, İtopya, Hepsiburada, Sinerji, Sanalmarketim, İncehesap, Ebrar ve Teknobiyotik platformlarından satın alacağınız anakartlarda bu kampanya geçerli.
Kampanya ayrıca sadece Türkiye’yi kapsamamakta. Bizim dışımızda 24 ülkede daha bu kampanya faal durumda. Daha detaylı bilgiler ve üye olma işlemi için Gigabyte’ın bu sayfasını ziyaret etmeniz yeterli.
An itibariyle;
  • 40 Euro = 172 TL
  • 20 Euro = 86 TL

Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir