Google Pixel 2, HTC Tarafından Üretilebilir


Söylenti…

Google’ın yeni üst seviye akıllı telefon serisi olan Pixel, yeni nesle terfi etmeyi bekliyor. Bir süredir bazı bilgileri ortaya çıkmaya başlayan Pixel 2 ve Pixel XL 2 hakkında son gelen haberler, cihazların üreticisi işareti ediyor olabilir.
Google Pixel 2 ve Pixel XL 2’nin üreticisi olarak HTC gündemde. Zira firmanın U11 modelinin sistem dosyaları arasında keşfedilenler bizlere yeni Pixel’lerin kod adını gösteriyor. Bildiğiniz gibi ilk nesil Pixel telefonlar da yine HTC tarafından üretilmişti. HTC için iyi bir işbirliği olsa da global açından Pixel’lerin ne kadar başarılı olduğu tartışma konusu.
Her neyse, konumuza dönecek olursak HTC U11’in sistem dosyaları arasında, Pixel 2 hakkında referans bilgileri içeren S2 ve M2 kod adında dosyalar bulunmuş. İlk nesil cihazlar S1 ve M1 kod adına sahipti, dolayısıyla HTC’nin yine Google’ın üreticiliğini üstleneceği iddialı bu noktada güçleniyor.
Unutmadan söyleyelim, Pixel 2 ve Pixel XL 2’nin üreticisi hakkında ortaya çıkan bilgiler sadece HTC’yi işaret etmiyor. Daha önceden gelen bilgiler LG’nin de cihazları üretebileceğini gösteriyor.
Yeni detaylar çıktığında sizleri bilgilendireceğiz.
Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir