Game of Thrones 7. Sezondan Yeni Fragman; Westeros'un Kapılarına Dayandık!


Kış geldi.

6 sezondur her yerde duyduğumuz ”Winter is coming” sözünden kurtuluyoruz çünkü artık ”Winter is here”! Game of Thrones’un 7. Sezonu bildiğiniz gibi 16 Temmuz’da başlayacak. Heyecanımız doruğa ulaşmışken HBO’dan bir GoT fragmanı daha yayınlandı.
Yeni görüntülere baktığımızda artık savaşın Westeros’a ulaştığını ve taraflarında yerini belli etmeye başladığını görüyoruz. Video, Littlefinger’ın Sansa Stark‘a verdiği öğüt ile başlıyor; ”Kuzeyde yada Güneyde savaşma. Her zaman her yerde daime zihninde savaş”.
Sonraki sahnelerde Jon Snow’u ve diğer sevilen yada sevilmeyen karakterleri görüyoruz. Snow, birlik olmaya çağırırken Daenerys Targaryen ise ejderhaları ve dev ordusuyla savaşı getiriyor. Bran Stark’ı ise yine o garip özelliğini kullanırken görüyoruz ve birde Ak Gezenler var tabii. Unutmadan Euron Greyjoy‘un da kılıcının ateş aldığını gördük çokta gerekliymiş gibi…
2 dakikalık bu fragman, yine Sansa’nın sözleriyle bitiyor; “Karlar düşmeye ve beyaz rüzgar esmeye başladığında yalnız kurt ölür ancak sürü hayatta kalır.”


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir