Google, Yeni Pixelbook’u Pixel 3 ile Birlikte Duyurabilir


Güçlü ihtimaller


Geçtiğimiz Mayıs ayında, Google’ın ilk akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırladığına dair bazı söylentiler duyduk. Giyilebilir cihazların Pixel markasını taşıması ve Ekim ayında Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile birlikte gelmesi bekleniyor diyebiliriz. Bununla birlikte Google’ın birkaç tane daha cihazını Ekim ayında tanıtmasını bekliyoruz.

Twitter’da Evan Blass’ın verdiği son bilgileri, daha küçük çerçeveli ikinci nesil bir Pixelbook‘a işaret ediyor. Spesifikasyonlar için henüz çok erken olabilir, ancak yeni Pixelbook büyük ihtimalle Chrome OS’yi, en yeni Intel veya Qualcomm ARM yonga setleri üzerinde çalışacak. Ve elbette Google Asistan’ı destekleyecektir.

Yeni Pixel telefonları genellikle Ekim ayının ilk haftasında geliyor ve Pixelbook’u da o etkinlikte görmemiz kuvvetle muhtemel. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl Pixel Buds kulaklıkları gördük. Güncellenmiş pil ömrü ve canlı çeviri için geliştirilmiş destek ile yeni bir sürümünü göreceğimizi umut ediyor.

#Kaynak; GSMArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir