HTC U Play Özellikleri; Orta Seviyede 4 GB RAM ve Dahası


HTC’nin yeni serisin orta seviyeye hitap eden modeli HTC U Play, tasarım açısında abisine benzer bir yapıya sahip. Sense Companion sanal asistanıyla beraber daha zengin bir kullanım imkanının yakalanacağı model donanım ve fiyat açısından da makul diyebileceğimiz bir seviyeye konumlanıyor.
Sahip olduğu 5.2 inçlik ekranında Full HD çözünürlük sunan cihazda ikincil ekran gibi bir faktör ise bulunmuyor. MediaTek’iin başarılı orta seviye yongası Helio P10‘dan gücünü alan modele 3/4GB LPDD3 bellekler eşlik ederken 32/64 GB arttırılabilir depolama kapasitesi de destek çıkıyor.
Yine abisi gibi metal ve camın güzel bir birleşiminden imal edilen HTC U Play, kamera tarafında ise üst seviyeye daha yakın diyebiliriz. OIS destekli 16MP arka kamerasının yanında ön tarafında da 16 MP selfie kamerasına yer veren cihazda 2500mAh boyutunda batarya yer alıyor.
Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutudan çıkan HTC U Play’in fiyatlandırması ise makul diyebileceğimiz seviyede ancak yine de bu fiyatlarla işinin zor olduğunu söylemek herhalde yanlış olmayacaktır. 3GB RAM ve 32 GB depolama sunan varyantının 440 Dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı belirtilirken 4GB RAM’li model için bir bilgi bulunmuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir