Huawei P20 Serisi ve Renkleri Ortaya Çıktı!


Karar verin

Sizlere Huawei’nin yeni amiral gemileri hakkında daha önceleri de haberler yapmıştık. O zamanki söylentilere göre Huawei’nin yeni amiral gemi ailesinin isimlendirmesinin P11 olarak gerçekleşeceği söylenirken bazıları da P20 olarak çıkış yapacaklarını dillendiriyordu.
Güvenilir kaynak Quandt’ın aktardıklarına göre Huawei, yakında tanıtacağı amiral gemilerinin P20 adı altında sergileyecek. Buna göre Huawei, orta sınıf P20 Lite, normal bir P20 ve üst model P20 Plus modellerinden oluşan üç telefon tanıtacak. Üst seviye P20 ve P20 Plus modelleri “Ceramic Black” ve “Twilight” adında renk seçeneklerine sahip olacakken Lite model ise “Midnight Black”, “Klein Blue” ve “Sakura Pink” renk seçenekleriyle karşımıza çıkacak.


Huawei’nin P20 ailesi için ortada bazı spekülasyonlar var ancak bu söylentiler biraz daha netleştiğinde sizlere bunları aktaracağız. Telefonların Nisan gibi tanıtılması bekleniyor.
#Kaynak; Twitter


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir