Injustice 2 İlk Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi


Bildiğiniz gibi 2013 yılında Injustice: Gods Among Us çıkışını yapmıştı ve dövüş oyunlarına farklı bir soluk getirmişti. İlk oyunun üzerinden 3 yıl gibi bir süre geçmiş olsa da oynanmaya devam eden oyunun ikincisi yani Injustice 2‘de duyuruldu.Injustice 2 batman (1358 x 581)
İlk oyunda olduğu gibi NetherRealm Studios tarafından geliştirilecek olan Injustice 2, tanıtım videosunda kahramanların farklı ve yeni zırhlara sahip olduğunu görüyoruz. Etkileyici karakter tasarımının yanı sıra oyunun hikaye kanadında da ilki kadar iyi olması bekleniyor. Mortal Kombat X’de kullanılan oyun motoru ile geliştirileceği söylenen oyunun karakterleri şimdilik tam bilinmiyor. Ancak tanıtım videosunda SuperGirl’ün göründüğünü söylemeliyim.
Senaryo bakımından ilk oyunda kısaca Superman’ın diktatörlüğüne son vermeye çalışıyorduk. Sanırım ilk oyundaki hikayenin devamı gelebilir ancak bu benim görüşüm. 2017 yılında muhtemelen Mayıs ayı gibi çıkacak olan Injustice 2’nin ilk tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir