iPhone X ve iPhone 8'in Türkiye Fiyatları Listelenmeye Başladı!


Hmm

Bir önceki haberimizde sizlere iPhone X’in Türkiye hesabını vergi oranlarından yola çıkarak kabaca hesaplamaya çalışmıştık. Hayli yüksek fiyattan ülkemize girmesini beklediğimiz telefonların ilk listelemesi ise Vatanbilgisayar‘dan geldi.
Kısa bir süre önce Vatanbilgisayar’da listelenen iPhone X ve iPhone 8’in fiyatları beklediğimiz şekilde gözlerimize yansıyor. Elbette bu rakamların resmi rakamlar olmadığını, Apple Türkiye, resmi fiyatları açıkladığında Vatanbilgisayar’ın fiyatları güncelleyebileceğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;
Apple iPhone X Tanıtıldı, Gerçek Canavar Oyuna Döndü!
BU DA ÇEKEBİLİR;
Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Resmen Tanıtıldı, İşte Fiyat ve Tüm Detaylar


Ekran görüntülerinden göreceğiniz üzere Vatanbilgisayar, iPhone 8’i 4.999 TL olarak belirtmiş. iPhone X ise 5.998 TL olarak sisteme yansıtılmış. Tabi bunlar telefonların giriş seviyesi modelleri. Yani 256 GB modellerin fiyatı çok daha yüksek olacaktır -eğer bu fiyatlar ile resmi fiyatlar aynı olursa.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;
Apple iPhone X’in Tahmini Türkiye Fiyatı (Hesapladık)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir