LG G5 Türkiye Fiyatı Netleşti!


Önümüzde ki 15 Mart tarihinde Türkiye lansmanı yapılacak olan LG G5’in Türkiye satış fiyatı günler kala netleşti. LG G5’in fiyat konusunda bir iki söylenti vardı ve firmanın diğer rakip cihazlara göre daha rekabetçi bir fiyattan piyasamıza girmesi bekleniyordu ancak öyle olmayacak.

Vatan Bilgisayar‘ın sitesinde listelenen LG G5‘in fiyatının 2799TL olduğu görünüyor ve bu fiyat bakımından Galaxy S7 ile aynı olduğu dikkat çekiyor. Türkiye şartlarında bu fiyatın bir hayli fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ve LG’nin artık rakiplerine göre fiyat avantajının da kalmadığını belirtebiliriz. 15 Mart’ta gerçekleşecek olan lansman ile operatörlerden alınan LG G5’in kontratlı fiyatının 2299TL olacağı dedikoduları hala devam ediyor. Ayrıca LG G5 ile tanıtımı yapılan ek aparatlarının da fiyatı lansmanda belli olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir