LG pil ömrü uzun 10 inçlik tabletini duyurdu


Artık yeni bir tablet çıktığında bu insanları yeni telefonlar kadar heyecanlandırmıyor farkındayız. Bu durum biraz da kullanım alışkanlıkları ve ürün üzerinde yapılabilecek değişikliklerin potansiyeli ile ilgili.
Apple’ın iPad Air 2’si şuan tablet piyasasında lider diyebiliriz. LG’de bu piyasa da boş durmamak için bir oyuncu daha çıkardı ortaya. LG G Pad’in bir üst modeli olan LG G Pad II öyle çok iddialı bir şey değil ama yine de bu habere konu oldu işte 🙂
LG G Pad II rakipleri Apple ve Samsung gibi aşırı bir incelik ya da çok yüksek çözünürlüklü ekran iddiasıyla gelmiyor. G Pad II’nin ekran çözünürlüğü 1920×1080 (bir önceki model 1280×800) LG bu Full HD ekranla birlikte kullanıcılarına 7400 mAh kapasitesinde güçlü bir batarya sunuyor. Zaten cihazın tek dikkat çeken noktası bu uzun ömürlü bataryası.
LG G PAD '
Diğer özelliklerine gelecek olursak 2.26 Ghz Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM ve 16 GB arttırılabilir hafıza ile birlikte geliyor. Android 5.1.1 sürümüyle gelecek olan cihaz 5 megapiksel arka ve 2 megapiksel ön kameraya sahip. Tablet 489 gram ağırlığında ve 7,8 mm inceliğinde. Bu arada LG G Pad II’nin Microsoft Office uygulamaları yüklü şekilde satışa sunulacağını belirtelim.
Berlin’deki IFA fuarında tanıtılması beklenen tabletin çıkış tarihi tam olarak bilinmiyor.
Genelde böyle haberleri Metin yapar. Adama fazla yükleniyoruz biraz yardımcı olayım dedim kötü mü ettik ?
Teknoloji sizinle olsun…
 
 


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir