Microsoft ve Yine Sunum Aksiliği; Edge Çalışmadı Chrome İndirildi!


Nasıl Ah aldılarsa

Hepiniz takdir edersiniz ki en büyük firmalar bile sununmlarında ve ürün tanıtımlarında çeşitli aksaklıklar yaşayabiliyor. Yüz tanıma özelliği yüzünüzü tanımıyor, uygulama çalışmıyor vesaire. Ancak bu aksaklıklardan en çok çeken herhalde Microsoft‘tur. Firma bunlara bir yenisini daha eklemiş durumda.
İnternette fenomen olan Bill Gates’ın mavi ekran alması, ilk Surface tanıtımında cihazın donması Microsoft tarihinin en bilindiklerinden. Şimdi ise geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Ignite etkinliğinde Microsoft yetkilisi Michael Leary bizlere kullanıcı verilerinin nasıl Azure platformuna taşınacağını göstermeye çalışıyor. Elbette bu işlemi Microsoft’un Edge tarayıcısı ile yapmaya çalışıyor ancak Edge maalesef çalışmıyor.
Yaşanan sorunu Edge ile çözemeyeceğini anlayan Leary çaresizce Google Chrome’u indiriyor. Vee mutlu son, her şey yolunda. Tabi Chrome indirilip, yüklenirken Leary’nin çaresiz kahkahaları ve konuşmaları bizleri de güldürüyor. Hemen alttaki videonun 37. dakikasından ilgili bölümü izlemeye başlayabilirsiniz.

Sunumlara biraz daha dikkat göster eyy Microsoft


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir