PS Plus Aboneliğinden Kötü Haber, Zam Geldi!


ZAM

PlayStation Plus servisi sizlere bildiğiniz gibi beraberinde bir çok avantaj getiriyor. Artık birçok PlayStation sahibinin abone olduğu PS Plus sistemi için PlayStation Türkiye yukarıya doğru bir fiyat değişikliği yaptığını açıkladı ve bilgilendirmeyi abonelerin e-posta hesabına gönderdi.
PlayStation Türkiye, gönderdiği bilgide 31 Ağustos 2017 itibariyle PS Plus abonelik ücretlerine zam geleceğini aktardı. Yeni zamlı fiyatlardan tüm kullanıcıların etkileneceğini belirtelim.
Gelen e-posta’da şu ifadeler yer alıyor;
”31 Ağustos 2017 saat 00:01’de (BST) PlayStation®Plus üyeliği fiyatını değiştireceğiz. Halihazırda üye olduğunuz için 31 Ağustos 2017’de veya daha sonra ödeyeceğiniz yinelenen abonelik ücretlerinin hepsi yeni fiyat üzerinden ücretlendirilecektir. 31 Ağustos 2017’ye kadar mevcut fiyat üzerinden PlayStation®Plus aboneliği satın alabilirsiniz. Bu abonelik, geçerli üyelik sürenize eklenecektir.”

Yeni PS Plus Fiyatları

150 TL olan yıllık PS Plus abonelik ücreti 180 TL olacak.
58 TL olan üç aylık PS Plus abonelik ücreti 75 TL olacak.
20 TL olan aylık PS Plus abonelik ücreti 24 TL olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir