Uygun Fiyatlı Sony Xperia E5 Duyuruldu!


Bir süredir sızıntıları gelen Sony Xperia E5 nihayet bugün duyuruldu ve tüm özellikleri açıklandı. Firmayı giriş seviyesinde temsil edecek olan model, tasarımsal açıdan Xperia X ailesinin hatlarını taşıyor. Minimalist bir tasarımı tercih eden Sony, kalitesini bu sefere uygun fiyatta sunacak.
Sony Xperia E5’in özelliklerine geçtiğimizde ise bizleri 5” büyüklüğündeki 720p çözünürlüklü ekran karşılıyor. Ekrana gücünü veren ise MediaTek’in 4 çekirdekli ve 1.3GHz hızında çalışan MT6735 yongası sağlıyor. Mali-T720MP2 grafik biriminin bulunduğu cihaz tatminkar performans sergileyecektir.
xperia-e5-
1.5GB RAM ve 16GB arttırılabilir depolama alanı ile gelecek olan Xperia E5, 144 x 69 x 8.2 mm ebatlara ve 147 gram ağırlığa sahip. 2700mAh batarya ile donatılan cihazın bu bağlamda 2 gün pil performansı sunacağını düşünüyoruz. Bununla birlikte arka tarafında 13MP kamerayı barındıran cihaz, ön tarafında ise LED flaş destekli 5MP selfie kamerasına yer veriyor. NFC ve Cat.4 LTE gibi özelliklere de sahip olan Xperia E5’in fiyatı ise 199 Dolar.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir