Samsung Galaxy S8, Nisan Ayında Gelebilir


Samsung, üzerine Note 7 ile beraber yığılan ölü toprağı Galaxy S8 serisi ile atmak istiyor. Şimdiye kadar dişe dokunur bir sızıntı dahi gelmeyen Galaxy S8 üzerinde firmanın çalışmaları sürerken lansman konusunda da yine bazı farklı planlar var.
Bildiğiniz gibi firmalar genelde tanıtımlarını Mobil Dünya Kongresinde (MWC) gerçekleştiriyor. Yüzlerce firma burada yeni teknolojileri tanıtırken yoğun gündemden dolayı ürünler oldukça hızlı bir şekilden gündemden düşebiliyor.

Samsung, Galaxy S8 için elbette bunu istemiyor zira firma faciadan sonraki amiral gemisine çok daha fazla dikkat etmek ve emin adımlar atmak zorunda. Kısa süre önce ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8’in lansman tarihi Nisan ayı olabilir. Bu bilgi Güney Kore’de düzenlenen bir toplantı esnasında basına aktarıldı.
Yani kısaca Samsung, özel bir büyük etkinlik kapsamında Galaxy S8’i tanıtacak. Ancak belirtmemiz gerekir ki Nisan ayı biraz geç bir tarih oluyor. Şimdiye kadar Samsung’un Galaxy S serisi telefonları daha erken bir tarihte tanıtılıyor ve Nisan ayna kadar raflardaki yerini almış oluyordu. Bakalım Samsung nasıl bir yol izleyecek.
Kaynak; Wccftech


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir