Skype'dan Büyük Başarı: 1 Milyar İndirmeyi Geçti!


Tebriks

Microsoft tarafından 2011 senesinde 8.5 Milyar dolar civarında bir meblağ karşılığında satın alınan Skype, her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Microsoft, özellikle son dönemde Skype’a ciddi anlamda yoğunlaşmış ve onu diğer mesajlaşma ve görüntülü görüşme uygulamalarıyla rekabet edebilir hale getirmişti. Daha hızlı ve esnek olmasının yanında sosyal bir platforma da dönüşmeye başlayan Skype, bu yeniliklerinin kaşılığını almış görünüyor.
2013 senesinde Google Play’de 100 milyon indirmeye, 2015’de ise 500 milyon baarjını aşan Skype, şimdi ise 1 Milyar indirme rakamını da arkasında bırakmış durumda. Hızla ilerlemeye devam eden platformun son durağının neresi olacağını kestirmek ise kolay değil.
Skype’ın da size bir mesajı var; Skype’ı kullandığınız için bir milyar kat teşekkür ederim. Sizsiz burada olmazdık.”
Eğer Skype’ı indirmek istiyorsan Android için burayı ve iOS için de burayı ziyaret edebilirsin. Haa bu arada 1 milyar indirmenin, Skype’ı 1 milyar kişinin kullandığı anlamına gelmiyor. Anlamı, 1 milyar kez yüklendiğidir.
#Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir