The Division Film Olma Yolunda


Ubisoft’un Mart ayında çıkardığı Tom Clancy’s The Division oyun dünyasında oldukça başarılı bir durumda. Oyuncularında sevdiği The Division çıkışından 5 gün sonra 330 Milyon Dolar gibi bir gelir elde etmişti. Ubisoft için başarılı bir iş olan yapım şimdide beyazberdeye gelmeye hazırlanıyor olabilir.
jakegnewyork-xlarge
Ubisoft Motion Pictures  tarafından hazırlanacak olan film hakkında çok fazla bir bilgi verilmiş değil. Aynı şekilde filmin ne zaman vizyona gireceği ve oyuncu kadrosu da paylaşılmış değil. Ancak film hakkında bildiğimiz tek şey, Jake Gyllenhaal‘ın başrolde yer alacağı. Gyllenhaal‘ın 2010 yılında Prince of Persia: The Sands of Time gibi yine oyundan uyarlama bir filmde yer almıştı. Aynı şekilde oyundan uyarlama bir yapıt olan Warcraft’da sinema severler tarafından ilgiyle karşılanmıştı. The Division’un ne yapabileceğini sanırım ilerleyen dönemlerde daha net göreceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir