Warcraft Beğenildi, Warcraft 2 Geliyor!


Sanırım çoğunuz Warcraft’ı duymuşsunuz ve hatta bir çok oyununu da oynamışsınızdır. O halde geçtiğimiz dönemlerde beyazperdeye adım Warcraft olarak adım attığını da biliyorsunuzdur. Bir oyundan beyazperdeye aktarılan en iyi yapıt olan Warcraft, eleştirmenler tarafından belki çok sevilmedi ama izleyenlerin filme ilgisi oldukça büyük oldu.
Warcraft 160 Milyon Dolar bütçesiyle Universal tarafından yayınlanmıştı ve gişeden 422 Milyon Dolar hasılat elde etmişti. Bu son derece iyi bir başarı diyebiliriz. Ayrıca yetkililer bu ilk filmin bir başlangıç hikayesi olduğunu ve ilgi olursa devam filmlerinin düşünüleceğini de belirtmişti. Zaten eğer filmi izlediyseniz kızılca kıyametin ikinci filmde kopacağını anlamışsınızdır. Aynı şekilde filmin yönetmeni Duncan Jones‘ta söylemlerinde ikinci film işin yeşil ışık yakmış durumda. Tahminlerimize göre yakında ikinci filmin geleceğini doğrulayan resmi bir açıklama yapılacaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir