Uygun Fiyatlı Galaxy J5 Pro Duyuruldu


Uygun fiyat

Hatırlarsanız Samsung, Galaxy J5 ve J7 serisinin 2017 modellerini tanıtmış ve piyasaya sürmüştü. Firma şimdi ise Galaxy J5 2017’nin hafif güncellenmiş hali olan Galaxy J5 Pro‘yu piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni model tasarımsal açıdan bir fark sunmazken bazı noktalarda değişkenlik gösteriyor.

Son videomuzu izlediniz mi? İzleyin!

 

Farklılık gösteren şeyler ise RAM’in 3 GB’a yükseltilmesi ve ayrıca depolamanın da 32 GB’a çıkarılmış olması. Geri kalan her şey aynı. Yani, 8 çekirdekli Exynos 7870 işlemci, 5.2 inçlik 720p çözünürlüğünde Super AMOLED ekran, 13 MP arka ve ön kamera, 3000mAh batarya ve Android 7.1 Nougat telefonda sabit kalmış durumda.

Samsung’un bu hamlesi normal modelin RAM ve depolama tarafındaki yetersizliği üzerine alınan şikayetler doğrultusunda yapıldığı tahmin ediliyor. Buna ek olarak Galaxy J5 Pro, ilk olarak Tayland‘da 295 Dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Diğer ülkelere ne zaman geleceği bilinmiyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir