Windows 10 Anniversary (Yıldönümü) Güncellemesi Yayınlandı


Windows 10 için yayınlanan ilk en büyük güncelleme olan Anniversary (Yıldönümü) güncellemesi nihayet geçtiğimiz dakikalar içerisinde dağıtılmaya başlandı. Uzunca bir süredir üzerinde çalışılan Anniversary (Yıldönümü) güncellemesi ile beraber bir çok yenilik ve geliştirme geliyor.

Bu yenilik ve geliştirmeleri esasında sizlere haftalar öncesinde aktarmıştık. Tüm detaylarını sizlere rehberler aracılığı ile sunduğumuz güncellemeyi yapabilmek için Başlangıç > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Günecelleştirmeleri Denetle kısmından yapabilirsiniz.

Eğer güncellemeyi bu şekilde indiremezseniz çözümü çok basit. Resmi olarak yayınlanan güncelleme aracı sayesinde çok basit bir şekilde indirme işlemine geçebilirsiniz. Unutmayın eğer güncellemeyi ve yenilikleri sevmezseniz eski sürüme dönüş kapıları ardına kadar açık.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir