Xiaomi Redmi Pro; Çift Kamera, Uygun Fiyat!


Xiaomi, Çin’in Beijing kentinde gerçekleştirdi etkinlik kapsamında çift kameralı Redmi Pro modellerini tanıttı. Modelleri diyorum zira birden fazla varyantı bulunuyor. Tamamı metal kasa ile tasarlanan Xiaomi Redmi Pro, çift arka kamerası sayesinde daha iyi derinlik algılayabiliyor ve fotoğrafları tekrardan fokuslayabiliyor, kısaca diğer çift kameralı telefonlar gibi işliyor.
Xiaomi-Redmi-Pro (1)
Arka tarafta iki kamera olduğunu söylemiştik. Bunlardan ana kamera konumunda olan 13 MP Sony IMX258 sensörüne Samsung imzalı 5MP derinlik algılayıcı ikincil kamera eşlik ediyor. 5.5 inçlik ekranında Full HD görüntü sağlayan telefon MediaTek Helio X20/X25 yongalarından güç alıyor. 3/4GB RAM seçeneği olan telefonun depolama alanı ise 32/64/128 GB olarak belirlenmiş. Tamımı alüminyum kasa ile çevrelenen cihazın ön tarafında yer alan Home butonu aynı zamanda parmak izi okuyucu görevini de görüyor.
Xiaomi-Redmi-Pro
4050mAh batarya ve USB Type C ile gelen Redmi Pro, fiyat konusunda ise mütevazi diyebiliriz. Helio X20, 3GB RAM ve 32GB depolama sunan model, 225 Dolar fiyata sahipken Helio X25, 4GB RAM ve 64GB depolama sunan model 255 Dolar fiyata sahip. Redmi Pro’nun en üst donanımı sunan varyantı ise 299 Dolar fiyattan kullanıcı arayacak. Telefon 8 Ağustos’da Çin’de satışa sunulacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.