Yeni Nokia 3310 Duyuruldu; Eski Toprak Şimdi Modern


O geliyor… Efsane geri dönüyor… Nokia tekrardan doğuyor… Karşınızda yeni Nokia 3310!
İlk kez Eylül 2000’de piyasaya sürüldüğünden beri 126 Milyon adet 3310 satıldı. Hatta rivayetlere göre hala şarjı bitmeyenler bile varmış ama konu bu değil. Her neyse, HMD ve Nokia ile iş birliğinin sonucunda piyasaya dönen Nokia yeni akıllı telefonlarının yanında MWC kapsamında birde yeni Nokia 3310’u duyurdu.

Teknik açıdan kıvrımlı 2.4 inç QVGA çözünürlüklü ekrana sahip olan moden 3310, 2 MP arka kameraya sahip. 16 MB bellek ile gelen canavarın depolama alanı microSD kart ile 32GB’a kadar arttırılabiliyor. Nokia’s Series 30+ işletim sisteminin çalıştığı cihaz için gerekli olan enerji ise 1200mAh bataryadan sağlanıyor. Telefonun bekleme süresi 31 gün olarak belirten Nokia ayrıca 51 saat mp3 dinleme ve 22.1 saat konuşma süresi vaat ediyor.

Nokia 3310 ile birde sürpriz geliyor. O da hiç şüphesiz efsanevi Yılan oyunu. Renkli ekrana uyarlanan ve küçük bir güncelleme alan Yılan oyununu oynamak için sabırsızlandığımı belirtmem gerek.  Gerçekten çok iyi görünüyor.
Bununla birlikte eğer yeni Nokia 3310’u çok beğendiyseniz satın almak için biraz beklemeniz gerekecek. Yılın ikinci çeyreğinde yani Nisan-Mayıs-Haziran döneminde piyasaya çıkan olan Nokia 3310, 49 Euro (52 Dolar) fiyat etiketiyle sizi bekliyor olacak.
Kaynak; Nokia


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir