AdBlock Plus, Asus Browser’da Ön Yüklü Gelecek!


Asus ve AdBlock Plus ortaklığı ile gelecek yıl Asus Browser, ön yüklü olarak AdBlock Plus’a kavuşacak. Kullanıcıları son derece memnun edecek olan bu hamle Mobil internet deneyimini de daha üst seviyeye taşıyacaktır.
AdBlock CEO’su Till Faida, Asus ile beraber çalıştıklarından son derece mutlu olduklarını belirtiyor. Asus ise reklam engelleme eklentisi olarak tanıdığımız AdBlock Plus’ı kendi tarayıcısı Asus Browser’a ekleyerek daha temiz internet deneyimi sunacak. Android ve Android Tabletlerde Asus Browser bundan sonra reklamları otomatik olarak engelleyecek.
Asus Browser’a baktığımızda şuanda 10 Milyondan daha fazla bir indirilme sayısına sahip olduğunu görüyoruz. Gelecek yıl yeni Asus cihazlar ile bu sayı daha da artacaktır. Reklam engelleme özelliği ile de diğer Android cihazlardaki kullanım seviyesini arttıracaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir