Amazon'dan Mesajlaşma Uygulaması Geliyor


Umarım bunda Story özelliği olmaz

Dünyanın en büyük ve en değerli 5 şirketinden biri olan, e- ticaret, bulut bilişim ve yapay zeka konusunda ciddi girişimleri olan Amazon, şimdi de karşımıza bir mesajlaşma uygulaması ile gelmeye hazırlanıyor. Amazon Anytime olarak isimlendirilecek uygulamanın muhtemel özellikleri ise anket yoluyla kullanıcılara sorulmaya başlanmış durumda.

Amazon Anytime’ın ne zaman ve hangi özellikler ile çıkacağı şimdilik net değil. Fakat, aktarılanlara göre all-in-one yani hepsi bir arada bir paket biçiminde olabilir. Mesajlaşma, görüntülü – sesli görüşme, dosya paylaşımı, medya paylaşımı ve hatta Hikayeler bile olabilir ki zaten bunlar günümüz uygulamalarında olan, olmazsa olmazlardan. Bunların dışında güvenlik de önemli bir rol oynayacak.
Amazon’un yapacağı sağlam bir mesajlaşma uygulaması aslında gerçekten kullanışlı olabilir. Amazon ekosistemi ile bütünleşik bir yapıda olursa ciddi bir kitle toplayabilir. Bakalım WhatsApp, Messenger ve diğerleriyle nasıl rekabete girecek.
Kaynak; The Verge


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir