Avatar 2 Senaryosu Tamam, Çekimler Başlıyor


Tüm zamanların en yüksek gişe hasılatına sahip olan efsane yapım Avatar’ın ikinci devam filmi nihayet geliyor. Movieweb’in haberine göre Avatar 2 için hazırlanan senaryonun tamamlandığı belirtilirken filmin çekimlerinin ise bu yaz başlayacağı aktarılıyor. Filmin yönetmeni ise James Cameron olacak.
Ağustos ayında oyuncular ile seansların gerçekleşeceği belirtilirken beklenildiği üzere bu filminde görsel açından son derece üst seviye olacağına dikkat çekiliyor. Avatar 2’nin Aralık 2018 tarihinde vizyona gireceği ön görülmekte. Bununla birlikte ilerleyen yıllarda 3 devam filmi daha çekilecek ancak konunun ne olacağı şimdilik bilinmiyor.
Sırasıyla 2020, 2022 ve 2023 tarihlerin üç filmin daha gelmesi bekleniyor. Böylece beş filmden oluşan bir seri ortaya konacak. Bu arada son olarak belirtmek gerekir ki 2009 yılın çıkan Avatar filmi gişede 2.8 Milyar dolar hasılat etmeyi başarmıştı. İlk filmi izlerken büyük bir keyif almıştım, ikinci film için gerçekte sabırsızlanıyorum zira uzunca bir süredir bekliyorum.
Bekle bizi Pandora!
Kaynak; Movieweb


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir