Efsane Oyun Bully, Şimdi iOS ve Android Markette


Bir dönemin efsane oyunu olan ve Rockstar Games tarafından geliştirilip dağıtılan Bully, artık parmaklarımızın ucuna geliyor. Rockstar Games‘in 2006 senesinde önce Sony PlayStation 2 ve Microsoft Xbox için piyasaya sürülen Bully, 2009 yılında Microsoft Windows ve 2016 yılında PS4 için çıkışını yapmıştı. Şimdi ise iOS ve Android platformlarına da geliyor.

Bully: Anniversary Edition olarak mobil marketlere gelen efsane yapım normal oyunun hikayesi ve görevlerinin tamamını içerdiği gibi yüksek çözünürlük, dinamik ışık, gölge ve arttırılmış parçacık efektleri ile daha üstün bir grafikler sunuyor. Oyun bir Rockstar Games ürünü olduğu için ücretsiz olması pek mümkün değil. Bully: Anniversary Edition’ın her iki marketten 18.99 TL‘ye satın alabilirsiniz.

Oyunun Konusu?

Jimmy Hopkins, annesi ve üvey babasının tatile gitmesi sonucu Bullworth Akademisi’nde okumak zorunda kalan bir gençtir. Maceralarını konu alan bu video oyunu, açık dünya oyunudur. Oyuncular diledikleri gibi şehirde dolaşabilir, okulda kavga çıkartabilir, derslere girerek sınıfı geçmeye çalışabilir, ek işlerde çalışıp harçlık kazanabilir ve dilediği gibi harcayabilirler. Hopkins ile beraber bizlerde okuldaki zorbalıklara göğüs germeye çalışacağız.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir