Eleştirmenler Justice League'e Geçer Not Verdi


İzlenir

Bu yılın en beklenen filmlerden birisi olan Justice League, çok yakında sinema severler ile beyaz perdede buluşacak. Bundan önce elbette sinema eleştirmenleri ve bir grup medya mensubuna her zaman olduğu gibi film önceden gösterildi. Görünen o ki güzel bir film bizleri bekliyor. 
Eleştirmenler ve filmi izleyenler icon hali hazırda hala bir ambargo bulunuyor fakat bir süre önce kalkan sosyal medya ambargosu ile birlikte filmi görenler ilk görüşlerini Twitter üzerinden paylaştı.
Genel olarak yorumlarda daha önceki DCEU filmlerine göre Justice League’in daha renkli bir ortam sunduğu aktarılıyor. Wonder Woman, Batman ve Superman bir yana The Flash ve özellikle Aquaman’ın oldukça beğenildi aktarılıyor. Cyborg ve filmin kötüsü Stepgenwolf  ise biraz yüzeysel kaldıkları gerekçesiyle pek beğenilmemiş. Öte yandan filmin hikaye anlatışı da yine biraz yüzeysel kalmış görüşü hakim fakat bu görüşte olanların büyük kısmı bu eksiği oyuncuların uyumu ve oyunculuk kalitesi ile kapatıldığını belirtiyorlar.
Justice League önümüzdeki hafta vizyona girecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir