Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Vizyon Tarihi ve İlk Detaylar


Gerçek sihir

(İlk film hakkında SPOILER İÇERMEZ)
Harry Potter’dan sonra beyaz perde fantastik bir yoksunluk içerisindeydi ancak 2016 yılında aynı evrende ancak daha öncelerini anlatan Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar (Fantastic Beasts and Where to Find Them) bizim bu ihtiyacımızı gidermişti. Kaldıki gişede yaptığı 814 Milyon dolarlık hasılat da bunu kanıtlıyor. Şimdi ise serinin ikincisi geliyor; Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları (Fantastic Beasts: The Crimes Of Grindelwald)


Öncelikle hemen vizyon tarihini verelim; 16 Kasım 2018.
Sonrasında ise film hakkında paylaşılan ilk içeriğe ilk videoya bakalım. Paylaşılan görüntüye göre sol tarafta Jude Law tarafından canlandırılan genç Albus Dumbledore‘u görüyoruz. Ana karakterlerimizden Newt Scamander ile Katherine Waterston‘da yine orada duruyorlar. Bunlara ek olarak Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller ve Johnny Depp‘de yine karakterlerini canlandırmaya devam ediyor.
New York, Londra ve Paris üçgenin geçecek olan filmde Johnny Depp’in canlandırdığı Grindelwald, Avrupa’yı derinden etkilemeye devam edecek. Newt ise onu durdurmak için muhtemelen Dumbledore’dan yardım isteyecek.
Daha fazla detay çıktıkça sizleri bilgilendireceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir