Instagram'a Retweet Geliyor ; Regram


Tutar

Platforma eklediği yeni özellikler ile kullanıcılarını memnun eden Instagram, yeni bir özellik ile beraber bunu sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor. Twitter platformundaki ”retweet” özelliğinin bir benzerini getirecek olan Instagram, bu yeni özelliği ”Regram” olarak adlandıracak.
Regram, henüz yeni test edilmeye başlamış durumda ve yalnızda Hikayeler kısmında olduğu görülüyor. Regram sayesinde istediğiniz bir kişinin Hikayesini, kendi hikayenizde alıntılayabilecek ve paylaşabileceksiniz. Ayrıca alıntılanan gönderiye tıklanıldığında gerçek kişiye yönlendirme yapılacak.
Instagram’in Regram özelliğini normal gönderiler için kullanıp kullanmayacağı şimdilik muamma. Normal gönderide kullanıcılar bu eksikliği ekran görüntüsü alarak ya da 3. parti uygulamaları kullanarak giderdiyor. Regram özelliği şimdilik sınırlı bir kitle tarafından test süreci kapsamında kullanılıyor. Özelliğin tam olarak ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor fakat çok fazla beklemeyeceğiz gibi görünüyor.
#Kaynak; Dailymail


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir