Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marshmallow Ülkemizde Yayınlandı!


Android tarafında amiral gemileri yavaş yavaş Android 6.0.1 Marshmallow sürümüne güncellenmeye devam ediyor. Android 6.0’ın çıkışından bu yana aylar geçmiş olsa da Samsung gibi çoğu dev firma henüz modellerine bu sürümü getirebilmiş değil. Bugün ise Galaxy Note 5 için ülkemizde Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlandı.
OTA (Şebeke) üzerinden dağıtımına başlanan güncelleme hata düzeltmelerini, sistem iyileştirmelerini içeriyor. Bunun yanı sıra yenilenmiş TouchWiz kullanıcı arayüzünü getiren güncellemede pil tasarrufu sağlayacak iyileştirmeler ve yeni titreşim seçenekleri yer alıyor. Güncellemenin boyutu 1385 MB gibi yüksek bir değer sahip bu yüzden bir Wi-Fi ağına bağlanarak indirme işlemini yapmanızı öneriyoruz. Güncellemeyi yapabilmek için ise telefonunuz Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümüne gelmeniz yeterli.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok pişman oldum keşke güncelleme yapmasaydım oyuna girdiğimde kendi müziklerimi güncelleme yapmadan önce çok rahat bi şekilde ses düzeyi bozulmadan dinleyebiliyordum oyunla birlikte şimdi müzik müzikle oyun oynamayı deneyince müziğin sesi kısılıyor menüde de değişiklikler olmuş ama sevmedim eski haline nasıl çevirebilirim bilmiyorum ama güncelleme yapmayanlara tavsiyem sakın denemeyin berbat.