Galaxy Note 7 Sahiplerine, Galaxy Note 8 Yarı Fiyatına!


Her şerde bir hayır vardır

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl yaşadığımız Galaxy Note 7 faciası firmayı her açıdan etkilemişti. Samsung, oluşan zararı rahat bir şekilde tolere edebilmiş olsa da o dönemde verilmiş bir sözü vardı; Note 7 sahiplerine gelecek model için indirim verilecekti. Nitekim firma sözünde durdu.
Samsung tarafından açıklananlara göre bu indirim şimdilik ABD sınırları içerisinde geçerli durumda. Geçtiğimiz yıl Galaxy Noye 7 alan tüm kullanıcılara firma büyük bir jest yaparak Galaxy Note 8 fiyatından 425 Dolar değerinde bir indirim sağlıyor fakat bu indirimden yararlanabilmek için note 7 telefonunuzu halihazırda iade etmemiş olmanız gerekiyor. Telefonun ABD fiyatı 930-960 Dolar ortalamasında olduğuna göre indirimin yarı yarıya tekabül ettiğini söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;
Samsung Galaxy Note 8 Tanıtıldı; İşte Tüm Özellikler ve Fiyatı

Samsung’un bu indirim kampanyasının diğer ülkelere ne zaman geleceği bilinmiyor ama yüksek ihtimalle her ülkede benzer bir indirim yapacaktır yoksa ciddi eleştiriler alabilirler. Bununla birlikte Note 8’in Türkiye fiyatının 4.999 TL olduğunu göz önüne alırsak 425 Dolarlık (1.500TL) indirim ile fiyatın 3.499 TL’ye geleceğini belirtelim.
Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SAMSUNG’un internet sitesinden mesaj atın.
    “Not7 kullanıyordum Not8 de indirim istiyorum” diye.
    Ben yolladım ilgili yere iletildi diye mesaj yolladılar. Ne kadar talep olursa o kadar etkili olur.
    “Ağlamayan bebeğe, süt vermezler”