Sony Xperia XA1 Plus Özellikleri; Büyük Batarya, Uygun Fiyat


Orta seviyeye geliyor

Sony, çok kısa bir süre önce Xperia XZ1 ve XZ1 Compact amiral gemi modellerinin yanında bir orta seviyeye hitap eden Xperia XA1 Plus modelini de tanıttı. Bu modal doğrudan XA1 ve XA1 Ultra’nın kardeşi oluyor, bu modeller daha önceden MWC 17’de duyurulmuştu.
Xperia XA1 Plus bazı geliştirmeler ile birlikte geliyor ve klasik Sony tasarımını içtenlikle devam ettiriyor. Telefon ihtiyaç duyduğu kuvvetki MediaTek’in Helio P20 yongasından alıyor. Orta seviyede iyi sayılabilecek bu işlemciye 3430mAh gibi iyi bir değer de eşlik ediyor (XA1 Ultra’da 2700mAh vardı)

IFA Berlin 2017 Haberlimizin Tamamına BURADAN Ulaşabilirsiniz

Bunun dışında 5.5 inçlik Full HD ekranıyla birlikte gelen Xperia XA1 Plus, 3 GB RAM, 32 GB Depolama  ve microSD kart desteği ile desteklenirken kamera lanında arka tarafında 23 MP F/2.0 Exmor RS sensöre yer veriyor. Ön tarafta ise öz çekim tutkunlarının memnun edece 8 MP sensör yer almakta.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR; Sony Xperia XZ1 ve XZ1 Compact; Daha Hızlı ve Daha İyi Kamera, Aynı Tasarım!

Bunun dışında herhangi bir numarası olamayan Xperia XA1 Plus, fiyatıyla aslında iyi bir yere konumlanıyor. Sony, her ne kadar kötü tasarım yapsa da bunu kaliteli bir şekilde yapıyor ve markasının hakkını veriyor. Xperia XA1 Plus, 20 Ekim’de 380 Dolar fiyat etiketiyle sevenleriyle buluşacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir