Google Pixel 2 XL Ortaya Çıktı, LG G6 Benzerliği Dikkat Çekici


İlerleme var

Google’ın ilk nesil Pixel telefonlarını biliyorsunuz. Kalınca çerçeveleri telefonları hayli çirkin gösteriyordu. Ancak görünen o ki en azından çok yakında tanıtılacak olan Pixel 2 XL, halefine göre ciddi tasarımsal yenilenme içerisine girmiş durumda.
Elimize ulaşan görsellere baktığımızda Google Pixel 2 XL’nin LG G6’ya olan benzerliğini fark etmememiz imkansız. Ancak tasarım konusundaki radikal yenilenmeye rağmen Pixel 2 XL’nin hala daha görece kalın çerçevelere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Evet, önceki modele göre ciddi incelme var ama hali hazırda piyasada çok daha ince çerçeveli telefonlar da var.

İlk nesil Pixel XL ve Pixel 2 XL tasarım karşılaştırması. (Boyutsal farklar göz ardı edilmiştir.)

Bununla birlikte daha önceden gelen bilgilere göre Google, Pixel serisini yine oldukça üst seviyeye konumlandıracak fiyat olarak. İlk nesil ile çok fazla fiyat farkı olmayacak ancak yine de Pixel 2 XL, Pixel XL’den daha pahalı oalcak. Ayrıca Pixel 2 XL’nin 849 Dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.
Pixel 2 XL ve Pixel 2

Pixel 2 XL ve küçük model olan Pixel 2, 4 Ekim tarihinde Google tarafından resmen tanıtılacaklar. Google’ın düzenleyeceği özel etkinlik hakkındaki beklentilerimiz bu YAZIDA.
#Kaynak; Evan Blass


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir