Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL Bir Kez Daha Ortaya Çıktı


Çentik?


Google’ın önümüzdeki ay tanıtacağı yeni Pixel 3 ailesinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak söylemlerindeki doğruluk payıyla bilinen Evan Blass, Pixel 3 ve Pixel 3 XL‘e ait görselleri paylaştı.

Görsellerden cihazların genel ön yüz tasarımını anlayabiliyoruz. Küçük model Pixel 3’ün yan çerçevelerinin neredeyse olmadığını, alt ve üst kısımlarının ise önceki modele göre hayli traşlandığını görüyoruz. Daha modern bir tasarım olduğu aşikar. Pixel XL ise günümüz çentik modasına uyuyor ancak gariptirki bu cihazdaki çentik hayli kalın. Nedenini şimdilik bilemiyoruz.

Bunun dışında her iki telefonun ön tarafında çift kamera yer aldığını görüyoruz. 18:9 ekrana ek olarak stereo hoparlörler de yerini koruyor. Muhtemelen arka tarafta da çift kamera görebiliriz ancak bu konuda netlik yok.

Öte yandan donanım tarafında Snapdragon 845, 4 GB RAM, 64/128/256 GB dahili depolama alanı bulunacak. MicroSD kart desteğinin olmayacağını düşündüğümüz cihazlardan küçük olanda 2.915 mAh, büyük olanda ise 3.430 mAh batarya yer alacak. Android 9 Pie ile kutudan çıkacak olan cihazlar 9 Ekim’de tanıtılacak.

#Kaynak: PhoneArena


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir