Instagram, Ürün Satışlarını Kolaylaştırıyor


Etkileşim oranları ile en iyi sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, kendini sürekli cazip ve işe yarar kılabilmek için yeniliklerine devam etmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda test için sadece Avustralya, Yeni Zelanda ve Amerika’da hayata geçirdikleri İş Araçları özelliğini artık daha geniş kitlelere yaymaya hazırlanıyor.
instagram-new-business-tools-2
Avrupa, Orta Doğu, Birleşik Krallık ve Afrika‘da kısa süre önce kullanıma sunulan özellik küçük çaplı işletmeler için özellikle daha önemli diyebiliriz. Yeni özellik sayesinde Instagram’da hizmet ve satış yapan firmalar ile iletişim kurmanız ve bildi edinmeniz daha kolay hale getiriliyor. İşletme Araçları içerisinde yer alan Promote özelliği sayesinde ise etkileşimi daha çok olan gönderilerinizi reklama dönüştürmeniz kolaylaştırılıyor. Ve son olarak Insights aracı ise işletmelere çok daha ayrıntılı istatistik verileri sunuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir