Lg G Flex 2 SnapDragon 810 ile gelebilir


Dünyanın ilk global pazarına Curved ekranlı akıllı telefonunu süren LG beklenen başarıyı G Flex ile yakalayamamıştı. Fakat buna rağmen bir devam modelinin geleceğinin haberleri gündeme yansımıştı. Yeni gelecek modelde ilk modele göre ekran boyutunda küçültmeye gidilecekmiş. 6” olan ekran Flex 2’de 5.5” olacak ve ekran boyutunun küçülmesine rağmen çözünürlüğünün Full HD’ye arttırılacak.
Tabi rakiplerine göre FullHD olaması bir avantaj yaratıyor çünkü Note 4 ve Nexus 6’da ekran çözünürlüğü 2K seviyesinde doğal olarak 2K ekranlar hem pil tüketimine hemde grafik tarafında daha fazla enerji tüketiyor.
Lg G Flex 2 SnapDragon 810 ile gelebilir
G Flex 2’de ayrıca 3 GB ram, 32 GB hafıza bulunması bekleniyor SD Card desteği konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor. Bu modelde de yine klasik haline gelmiş LG’nin tasarım anlayışı sürecektir ve eski Flex modelinde olduğu gibi cihazın arka tarafı hafif çizikleri kendi kendine onaracaktır. Cihaz büyük ihtimal ile bu ay gerçekleştirilecek CES fuarında lanse edilecektir. Bizi takip etmeye devam edin yeni bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir