Nintendo Switch Stokları İlk Günden Tükendi


Geçtiğimiz gün dünya genelinde satışa çıkan Nintendo Switch satışları hızlı başladı. Tanıtım tarihinden bu yana büyük ilgi gören Nintendo Switch’i eğer satın almak istiyorsanız maalesef biraz daha beklemeniz gerekecek çünkü ilk stoklar şimdiden tükendi.

Target, ToysRUs ve Walmart gibi mağazalarda satışa sunulan Switch konsolun stoklarının eridiği bildirildi. Ancak ilk parti stoğunda kaç adet Switch konsol satıldığı açıklanmış değil. Açıkçası bu tip bildirilerde firmaların neden stok miktarını açıklamadığını anlamış değilim. Hani 100 tane mi sattın yoksa 10.000 mi?
Her neyse, Nintendo kanadından yapılan açıklamaya göre Switch stoklarının birkaç gün içerisinde yenileneceğini bildirdi. Bununla birlikte Türkiye’de ki ürün stokları tükenmiş değil zira tükenecek gibi de görünmüyor. Çünkü konsolun fiyatı 2.199 TL dolaylarında. Tabi Zelda için bu fiyat değer mi demeniz doğal ancak Zelda tutkunuysanız değer abi.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.