Xperia M4 Aqua için Marshmallow Güncellemesi Zamanı, Artık Depolama Derdiniz Kalmayacak


Sony’nin uygun fiyatlı başarılı cihazı Xperia M4 Aqua gerek ülkemizde gerekse diğer ülkelerde fiyatıyla kullanıcı toplamayı başarmıştı. Sony ve operatörler tarafından gelen bilgilere göre Xperia M4 Aqua için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi çok yakında cihazlara gelecek.
Kanada operatörü Rogers, tarafından 3 Ağustos olarak belirtilen güncelleme, global anlamda diğer ülkelerdeki modellere de gelecek. Yani Türkiye’de ki cihazlar yine Ağustos ayı içerisinde güncellemeye kavuşmuş olacak. Güncelleme bilinen Marshmallow yeniliklerinin yanında bir özelliği ile M4 Aqua sahiplerini çok sevindirecek.
Bildiğiniz gibi cihazın 8GB depolama alanı vardı ve bu alanın bir kısmı sistem tarafından kullanılıyordu. MicroSD desteği olsa da hafıza arası uygulamalar taşınmıyordu. Güncelleme ile birlikte dahili depolama ile harici depolama tek bir depolama birimi olarak görev yapacak ve bu sayede yetersiz depolama alanı sorunu çözülecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir