Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Güncellemesi Başladı


Samsung, Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 güncellemesini dağıtmaya başladı. Android 6.0 Marshmallow güncellemesini tam 5 ay sonra vermeye başlayan Samsung diğer üreticiler gibi oldukça çok eleştirilmişti, ayrıca Android 6.0 beklenen etkiyi de yaratamamıştı.

İlk olarak Avrupa’da bulunan SM-N920C kod numaralı cihaz için yayınlanmış durumda olan Android 6.0.1 güncellemesi kısa süre içinde diğer modeller içinde yayınlanacaktır. Galaxy Note 5 için verilen bu güncelleme, ek özelliklerden daha çok sistem hatalarını giderme ve düzeltme mahiyetinde.

Galaxy Note 5 Android 6.0.1 Güncelleme  Nasıl Yapılır?

Güncellemeyi  Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme kısmından kontrol edebilirsiniz ancak eğer güncelleme görünmüyorsa Buradan orijinal ROM’u indirip cihazınızın hafızasına atarak güncellemeyi yapabilirsiniz ancak önerimizi OTA üzerinden verilecek güncellemeyi beklemeniz yönündedir.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir