Google Pixel 2, 5 Ekim'de Tanıtılabilir


Piksel piksel gözleri tam onikiden vurdu kalbimi…

Geçtiğimiz günlerde Samsung, amiral gemisi Note 8’i lanse ederek beklentileri cevaplamış oldu. Fakat şimdi gözler diğer firmalarda. Yakın bir zamanda LG’nin V30 modeli, sonrasında yeni iPhone’lar ve 5 Ekim tarihinde de Google’ın Pixel 2 akıllı telefonlarının tanıtılmasını bekliyoruz.
Bu tarih resmi bir bilgi olmasa da güvenilirliği hayli yüksek Evan Blass @evleaks tarafından sızdırılmış durumda. Yani muhtemelen Pixel 2 ve Pixel XL 2, Ekim’de bizlerle olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;
Google Pixel 2 – Pixel 2 XL Çıkış Tarihi ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Google’ın Pixel telefonlarından birinin HTC tarafından üretilmesi bekleniyor. Muhtemeldir ki o cihaz da Pixel 2 olacak. HTC’nin U11 cihazından gördüğümüz basınca duyarlı çerçevelerin Pixel 2’de de olacağı aktarılanlar arasında. Ayrıca Pixel 2 ve Pixel XL 2’nin Snapdragon 836 ile çıkması bekleniyor. Qualcomm henüz Snapdragon 836 yongasını duyurmuş değil ama söylentiler kuvvetli görünüyor.
Yeni detaylar çıktıkça sizleri bilgilendireceğiz.
#Kaynak; CNBC


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Nexus 5 doruk noktasıydı. Ondan sonra gelenler pek olmadı.