Samsung, Galaxy Note 7 için Tüm Dünyadan Özür Diledi


Şüphesiz yılın telefonu unvanının sahibi olabilecekken patlayarak yılın hüsranı kategorisinde liderliğe oturan Samsung Galaxy Note 7, bildiğiniz gibi güvenli olarak satılan versiyonlarında da aynı sorunu kullanıcılarına yaşatmıştı. Bu nedenlerden ötürü cihazın satışını ve üretimini durdurma kararı alan Samsung, şimdi kullanıcılardan özür diliyor.
Samsung Mobile başkanı Koh Dong-Jin, düzenlediği bir basın toplantısında kameraların karşısında tüm dünyadan özür diledi. Bir Uzakdoğu geleneği olarak eğilerek üzüntüsünü gösteren Koh Dong-Jin, böyle bir sorunun tekrarlanmayacağını söyledi.
Koh Dong-Jin ayrıca Samsung’un imajının lekelendiğini kabul ederek bu algıyı kırabilmek, çözebilmek için çalıştıklarını da belirtiyor. Tabi aslında son sözler Samsung Grubuna ait diyebiliriz. İleride Koh Dong-Jin ile yollarını ayırabilirler veya pozisyonunda değişikliğe gidebilirler.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir