Microsoft Lumia 850 Görüntüleri Sızdırıldı


Geçtiğimiz aylarda Microsoft Lumia 850 hakkında bir çok söylenti kulaktan kulağa dolaşıyordu fakat cihaz hakkında bir resim veya net bir sızıntı ortaya çıkmamıştı. Bir süredir de bilgi gelmemesi cihazın iptal olduğu yönünde kanıya ulaşmamızı sağlamıştı.
Microsoft-Lumia-850 (1)
Ancak kısa süre önce ortaya çıkan sızıntılarda Lumia 850 net bir şekilde görüntüleniyor. @OnLeaks kaynaklı haberde cihazın render görüntüleri paylaşılmış durumda. 155.9 x 77.23 x 6.92 mm ebatlara sahip olması beklenen model Lumia cephesinde ki en ince akıllı telefon olacak.
Microsoft-Lumia-850
Cihaz hakkında ne yazık ki donanım bilgisi verilmiş değil ancak ekran boyutunun 5” civarında olacağı söyleniyor. Aynı şekilde Lumia 850 hakkında belirli bir çıkış tarihi veya bir fiyat bilgisi bulunmuyor. Açıkçası Microsoft orta seviye pazarını bir hayli boşlamış durumda, bu pazara yeni bir kan sokması lazım.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir