Star Wars: The Last Jedi Fragmanı Yayınlandı


Popüler kültürün en ünlü yapımlarından biri olan Star Wars’ın yeni filmi The Last Jedi’dan ilk fragman kısa süre önce paylaşıldı. Star Wars: The Last Jedi (Son Jedi) ile Luke Skywalker’ı bol bol göreceğiz.

Bildiğiniz gibi Star Wars: The Force Awakens’te yeni kahramanlarımızı görmüş ve filmin sonunda Rey, Luke’a ulaşmayı başarmıştı. Fragmandan anlaşılıyor ki Luke, Anch-To gezegeninde Rey’e Force’u kullanmayı öğretiyor ve onu bir dizi eğitimden geçiriyor. Ancak yine fragmandan anladığımız kadarıyla Luke Skywalker’ın pek umudu kalmamış. Öte yandan Kylo Ren’de eğitimini tamamlamış.
Filmin yönetmenlik koltuğunda Rian Johnson otururke oyuncu kadrosunda ise Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong’o, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson gibi isimler yer alıyor. Carrie Fisher’ın ölmeden öneceki son filminin bu oluşu bizleri açıkçası biraz hüzünlendirdi.
Star Wars: The Last Jedi dünya çapında 15 Aralık’ta vizyona girecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir